Overzicht vieringen
Zo/ 9 februari
Eerste collecte: Diaconie, Stichting stoelenproject
Tweede collecte: Kerk, Vormings- en toerustingswerk in onze gemeente
Kruiskerk
10.00 uur: zie Paaskerk
Paaskerk
10.00 uur: Nienke van der Heijden en ds. Barbara de Groot, theaterviering, orde van dienst
19.30 uur: Taizé
Pauluskerk
10.00 uur: ds. E.C. de Waard, Heilig Avondmaal
18.30 uur: ds. E.C. de Waard
Pelgrimskerkgemeente
09.30 uur: nog onbekend, orde van dienst
Kapel VU mc
10.00 uur: nog onbekend
Vreugdehof
10.30 uur: ds. Bram Sneep
Vr/ 14 februari
’t Huis aan de Poel
14.30 uur: Geestelijk verzorger Wouter van den Braak
Toelichting op de 1e collecte: Stichting stoelenproject al meer dan 30 jaar een gezamenlijke missie
Het Stoelenproject is in 1989 opgericht door een groep bezorgde Amsterdammers, die het onverdraaglijk vond dat er in een maatschappij als de onze, mensen in de winter op straat moesten slapen. En deze Amsterdammers besloten niet naar de overheid te wijzen, maar zelf een bijdrage te leveren aan de oplossing van het probleem. In de kern zijn we nog steeds diezelfde club mensen: een zeer gemêleerde groep vrijwilligers van alle leeftijden, gezindten, mannen en vrouwen, van alle kleuren van het politieke spectrum. Maar we hebben 1 ding gemeenschappelijk: we vinden allemaal dat iedereen recht heeft op een fatsoenlijke maaltijd en een warm en veilig dak boven zijn hoofd.
U kunt ook direct een bedrag (online) overmaken met tikkie 1e collecte
Of geef via de Givt-app. Te downloaden op uw mobiele telefoon. Kijk voor meer informatie op onze website: Givt APP.
U kunt uw gift overmaken op rekeningnummer NL32 INGB 00005268 33, t.n.v. Diaconie Protestantse Gemeente Amstelveen-Buitenveldert, o.v.v. Stoelenproject
Toelichting op de 2e collecte: Vormings- en toerustingswerk in onze gemeente
In onze gemeente willen wij gehoor geven aan onze missionaire roeping: Hoe kunnen wij als christengemeente van betekenis blijven voor elkaar en onze omgeving. In een snel veranderende maatschappij proberen wij, rondom het thema “Inspiratie en ontmoeting” naast de meer traditionele activiteiten zoals gespreks-/bijbelkring, ook telkens nieuwe experimenten vorm te geven. Wat bijvoorbeeld te denken van een meditatieve wandeling of een cursus Kunst en religie? Dan zijn er de vele muzikale projecten, die vormen een altijd constante factor. De opbrengst van deze collecte wordt onder meer aan deze activiteiten besteed.
U kunt ook direct een bedrag (online) overmaken met tikkie 2e collecte
Of geef via de Givt-app. Te downloaden op uw mobiele telefoon. Kijk voor meer informatie op onze website: Givt APP.
U kunt uw gift over maken op rekeningnummer NL53 ABNA 0549 31 65 23 t.n.v. Protestantse Gemeente Amstelveen-Buitenveldert, o.v.v. vormings- en toerustingswerk