Meditatieve viering Paaskerk
Zondag 15 juni, 19.20 uur
Geachte belangstellende,
Aanstaande zondag 15 juni is weer een meditatieve viering met liederen uit Taizé in de Paaskerk, de laatste van het seizoen ‘24/’25. We nodigen je van harte uit om hierbij aanwezig te zijn.
Vanaf ca. 19.20 uur begint de voorbereiding op de viering met inzingen in het Benedenhuis, daarom verzoeken wij je om dan aanwezig te zijn. De viering begint om 19.30u in de kerkzaal. Vóór de dienst is koffie en thee verkrijgbaar.
Het thema deze keer is: Dreiging. We horen o.m. wat Jezus ons leert als we dreiging ervaren. Zie Liturgie.
De voorganger is Dorien Keus.
De muziek wordt verzorgd door leden van een live ensemble bestaande uit Linde Dorenbos, Evelien Groot en Marion Velten o.l.v. Vincent Dorenbos.
Je kunt tijdens de viering een voorbede uitspreken. Of je kunt je bede bij binnenkomst in het Benedenhuis opschrijven en inleveren, of in de viering na de stilte. Deze gebeden worden door de voorganger uitgesproken.
Na afloop is er gelegenheid voor een kort gesprek of een gebed in de stiltehoek. In het Benedenhuis kun je na afloop napraten met een drankje.
Deze viering kun je niet meer digitaal met ons vieren. Wel is later via ‘Kerkdienstgemist’ een audio-opname te beluisteren (zonder beeld).
Graag tot zondag!
Met een hartelijke groet,
Vincent Dorenbos