Overzicht vieringen


Zo/ 30 november

Eerste collecte: Diaconie, Zorgverlening Amstelveen – Buitenveldert
Tweede collecte: Kerk, Communicatie in onze gemeente

Kruiskerk
10.00 uur: ds. Esther Weijenberg, orde van dienst
Paaskerk
10.00 uur: ds. Barbara de Groot Maaltijd van de Heer, orde van dienst
Pauluskerk
10.00 uur: ds. E.C. de Ward
18.30 uur: ds. G.D. Kamphuis, Barneveld
Pelgrimskerkgemeente
10.00 uur: ds. Dirk Wolse, cantatedienst, orde van dienst
Kapel VU mc
10.00 uur: Dalin Veldman, humanistische bijeenkomst

Wo/ 3 december

Alle-dag-kerk
12.40 uur: ds. Dirk van Duijvenbode

Vr/ 5 december

’t Huis aan de Poel
14.30 uur: Pastor Jan Adolfs


Toelichting op de 1e collecte: Individuele hulpverlening Amstelveen-Buitenveldert
Ook al zijn er vele sociale voorzieningen, toch kan het gebeuren dat er in een huishouden financiële nood ontstaat. Denk aan sociale minima die weinig spaarruimte hebben . Hierdoor kunnen bepaalde kosten niet opvangen worden en lopen ze het risico om schulden op te bouwen. Dit kunnen bv. medische kosten zijn die niet vergoed worden of een koelkast die onverwacht stuk gaat etc. De diaconie helpt dan met een financiële gift zodat het leven van deze mensen iets verlicht wordt. Met uw bijdrage helpt u dit diaconale werk voort te zetten.

U kunt ook direct een bedrag (online) overmaken met tikkie 1e collecte.
Of geef via de Givt-app. Te downloaden op uw mobiele telefoon. Kijk voor meer informatie op onze website: Givt APP.
U kunt uw gift overmaken op rekeningnummer NL32 INGB 00005268 33, t.n.v. Diaconie Protestantse Gemeente Amstelveen-Buitenveldert, o.v.v. Individuele hulpverlening


Toelichting op de 2e collecte: Communicatie in onze gemeente
Onze manier van communiceren en ook onze taal veranderen in snel tempo. Daarom moeten we onze doelen en ons werk soms anders onder de aandacht brengen dan wij gewend waren. Hoe kom je met mensen in contact om uit te vinden wat hún levensvragen zijn? Iedere tijd kent weer een verschillende aanpak. Nu vormen sociale media belangrijke platformen waar mensen samenkomen en nieuwe gemeenschappen gaan vormen. Maar ook op andere manieren willen we met de mensen om ons heen communiceren, denk bijvoorbeeld aan het maken van een serie podcasts, of onze nieuwe kerk app. Met de opbrengst van deze collecte worden onder andere deze vernieuwingen, het beheer van de website, technische ondersteuning, de kosten van flyers en folders en onze fondsenwerving betaald.

U kunt ook direct een bedrag (online) overmaken met tikkie 2e collecte.
Of geef via de Givt-app. Te downloaden op uw mobiele telefoon. Kijk voor meer informatie op onze website: Givt APP.
U kunt uw gift over maken op rekeningnummer NL53 ABNA 0549 31 65 23 t.n.v. Protestantse Gemeente Amstelveen-Buitenveldert, o.v.v. Communicatie in onze gemeente