Contactlijst Paaskerk

Algemeen Paaskerk Paaskerk koster@paaskerk-amstelveen.nl
020-6415168
Aktie Vrijheidsbrief Ineke van Gelderen-Roos gelderenroos@hotmail.com
Cantor-organist Leo Kramer lfkramer@ziggo.nl
06-25098537
Cantorij / Coörd. Rijdienst Cily Koekkoek-Ouwerkerk gert.cilykoekkoek@casema.nl
020-6436966
Commissie van ontvangst Mimi Emmelot mimi.emmelot@hotmail.com
020-6471255
Diaconie Chris Aalbersberg diaconie@paaskerk-amstelveen.nl
Gebedsgroep Freja Slot freja.koelbloed@gmail.com
Gespreksgroep van Damme Ina Beers-Muit inabeers@ziggo.nl
020-6450277
Jongerendienst Rianne Clerc-de Groot jongeren@paaskerk-amstelveen.nl
Kerkelijk Bureau Ankie Harte Zie Kerkelijk Bureau
Kerkrentmeester Hans van Leeuwen hansvanleeuwen123@ziggo.nl
020-64156240
Kindercrèche Karen Waringa waringa@casema.nl
Kinderkerk Dorien Keus kinderkerk@paaskerk-amstelveen.nl
Koster Stoffel Boot koster@paaskerk-amstelveen.nl
Kosteres Jacqueline Meij koster@paaskerk-amstelveen.nl
Kring Poëzie Els van Geel emvangeel@hetnet.nl
020-6471098
Liturgieblad /
Orde van Dienst
Siska Stronkhorst-Plantinga
Hans Wesdorp
liturgie@paaskerk-amstelveen.nl
06-29518958
Middenhofgroep n.t.b.
Oppasdienst Marieke Terlouw a.terlouw@casema.nl
Ouderenpastor Trudy Joosse-Ridder ouderenpastor@pga-b.nl
Jeugdwerker Nienke van der Heiden nienke@pga-b.nl
06-37227676
Predikant ds. Werner Pieterse dspieterse@paaskerk-amstelveen.nl
06-41508135
Predikante a.i. ds. Bara van Pelt baravanpelt@planet.nl
Present abonnementen@pga-b.nl
Redactie / kopij Present Willeke Koops present@paaskerk-amstelveen.nl
Rommelmarkt Jan van Schaik lanajan@kpnmail.nl
0297-582408
Rouwgroep Yvonne Licht-van Halem yvonnevanhalem54@hotmail.com
06-22989614
Samen aan tafel / buurttafel Yvonne Licht-van Halem buurttafel@paaskerk-amstelveen.nl
06-22989614
Scriba Kees Elfferich scriba@paaskerk-amstelveen.nl
Voorzitter kerkenraad Elly Merckel voorzitter@paaskerk-amstelveen.nl
Webmaster Henk Velten
Bart van Stal
webmaster@paaskerk-amstelveen.nl
Wijkkas Aad Meeuwis wijkkas@paaskerk-amstelveen.nl

Paaskerk